Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کدام پارچه بهترین انتخاب برای مبل است؟
Oct 13, 2018

1 ، مبل پنبه ای

 

مبل پارچه ساخته شده از مواد پنبه خالص نرم، تنفس، طبیعی و سازگار با محیط زیست است. این نزدیک به پوست است و محبوب ترین آن در بازار است. سبک روستایی بیشتر در صنایع پنبه ای استفاده می شود.

ویژگی ها: قیمت ارزان، رنگ های مختلف، اما کشش ضعیف، آسان به چین و چروک، رنگ به راحتی، مقاومت در برابر سایش کمتر.

نکات اختیاری: به طور کلی، بازیکن احساس نرم و ضخیم دارد و رنگ طبیعی و یکنواخت است. رشته پارچه را بیرون بیاورید و آن را با آتش سوزانید. اگر با کیفیت خوب باشد، می توان آن را به خاکستر تبدیل کرد و هیچ خوراکی ندارد.

تعمیر و نگهداری: شستشو با دست یا ماشین مجاز است. پس از اتمام، فرآیند اتمام ضروری است. برای جلوگیری از انقباض، بهتر است آن را به یک فروشگاه شستشوی حرفه ای برای تمیز کردن خشک ارسال کنید، که به طور موثر می تواند خطر تغییر شکل انقباض را کاهش دهد. هر چه بیشتر، خلاء هر دو ماه.


dfg


2 ، مبل فلنل

 

تاثیر قابل ملاحظه ای از مبل های فلانلن ، لمس ظریف و ملایم آن است. از مداد رنگی از گذشته به جامه فعلی، مبل راحتی و ظریف، هویت خود را تغییر داده است. مبل های مخملی در مقایسه با سایر پارچه ها گران است.

ویژگی ها: این ظاهر شیک، رندر رنگی خوب، ضد گرد و غبار، ضد اشباع و غیره است، اما تولید الکتریسیته ساکن آسان است.

نکات اختیاری: لمس ملایم و صاف، با رنگ یکنواخت، براق و احساس کلی قوی است. اگر یک فلاون بلند باشد، می توان آن را به صورت دست و پا زدن به طوری که بدون تغییر رنگ و سفید شدن آشکار باشد. پشم کوتاه تر چسبنده تر است، هرچه ضخیم تر باشد بهتر است.

تعمیر و نگهداری: در صورت رنگ آمیزی، آن را با آب پاک کنید. اگر می خواهید پوشش مبل را تمیز کنید، همچنین توصیه می شود که با آب شستشو دهید و پودر شستشو نباید بیش از حد قرار داده شود.

 

3 ، مبل Burlap

 

بخش جذاب ترین مبل راحتی، هدایت حرارتی خوب است. حتی اگر تابستان گرم باشد، نگران نباشید در مورد عرق و نازک. بافت مبل کفپوش تنگ و نرم، متوسط نرم و سخت است، با خلق و خوی ساده و طبیعی است.

ویژگی ها: نسبتا مقاوم در برابر سایش، آسان برای تمیز کردن، بدون محو شدن، بدون برق استاتیک، بدون قالب در مکان های مرطوب.

نکات اختیاری: آیا سطح صاف است، چه یک موضوع یا رابط، یک شاخص کلیدی از کیفیت پارچه است. اگر می خواهید یک مبل راحت تر پارچه را انتخاب کنید، می توانید یک مبل راحتی پنبه ای با کیفیت پنبه ای انتخاب کنید.

تعمیر و نگهداری: با توجه به شکاف در سطح پارچه، لازم است به طور مرتب خلاء برای حذف گرد و غبار از گوشه و شکاف پارچه. برای جلوگیری از انقباض تا آنجا که ممکن است، توصیه می شود یک فروشگاه شستشوی ویژه برای تمیز کردن خشک کنید.

 

4 ، مبل مخلوط

 

الیاف پنبه و مواد شیمیایی مخلوط می شوند، می توانند آراسته یا ابریشم، یا فلاونل، و یا جلوه های بصری پارچه، اما الگوی و رنگ طبیعی و خالص نیست، قیمت نسبتا ارزان است. در سال های اخیر، با افزایش فیبر شیمیایی متمایز شده و فیبر مخلوط شده و پارچه های ترکیبی همراه با فرایند به طور فزاینده رنگرزی و اتمام، دست نرم و اثر شبیه سازی بالا پارچه های مخلوط می تواند تقریبا نادرست باشد.

ویژگی ها: آسان برای شستشو و غیر اتو، رنگ روشن، با دوام و انعطاف پذیر.

نکات اختیاری: هنگام خرید، با توجه به ترکیب پارچه، توجه کنید. بیشتر نسبت پنبه بهتر است.

تعمیر و نگهداری: این را می توان به طور مستقیم به ماشین لباسشویی شسته شده است.

 

5 ، ترکیبی از چرم و مبل پارچه

 

در جایی که جای دستگیره ی عقبی آسان است که کثیف باشد اما آسان نیست که برداشته شود و شسته شود و دیگر مکان هایی که در تماس با بدن انسان قرار دارند و آسان می شوند برداشته و شستشو می دهند و پارچه ی چرمی سیستم رنگ همان. امروزه پارچه جدید ترین مبل چرمی با مواد نانو ساخته شده است که برای تمیز کردن راحت تر است. قابل درک است که هنوز نوع چرمی است که به نظر می رسد چرم در بازار است. این در واقع یک مبل پارچه است، مانند مبل قرمز جدید چرمی، مبل راحتی گندم.

ویژگی ها: مزایای استفاده از چرم و پارچه را ترکیب می کند، اما گرانتر از مبل های کلاس مشابه است.

نکات اختیاری: از آنجا که فرایند تولید مبل چرمی بالا است، تولیدکنندگان می توانند پارچه چرمی را در کنار مبل نصب کنند، سطح فنی بالاتری دارند، فقط سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

تعمیر و نگهداری: پوست محافظت از محیط زیست بدون نیاز به مراقبت ویژه می تواند مستقیما از بین برود؛ بخشی از پارچه باید با توجه به مواد مختلف انتخاب شود.