Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کدام نوع سبک خانه، مردم تورور را دوست دارند؟
Oct 22, 2018

Taurus، تمرین کننده "مصرف با کیفیت، زندگی خوب" چگونه آنها را انتخاب می کنند برای تزئین خانه خود، یک نوع زندگی پایدار است که همیشه خوشحال و پرهزینه است. توریسم، که بین 21 آوریل و 21 مه متولد شده، ستاره های محافظه کارانه است. آنها تغییرات را دوست ندارند و ثبات رفتار آنها در زندگی است. در انتخاب مبلمان، Taurus خواهان انتخاب برخی از سبک هایی است که در طراحی ساده هستند اما نیاز به کیفیت خوب و مبلمان راحت دارند.

 

هنگام انتخاب مبلمان، Taurus برخی از سبک هایی را که در طراحی ساده هستند انتخاب می کند ولی نیاز به مبلمان با کیفیت عالی و راحت دارد. هنگامی که آنها این صندلی ناهار خوری مارپیچ شیک را می بینند، بسیار حساس به زیبایی، هنر و لذت هستند. آنها این فرصت را از دست نخواهند داد تا از آغاز تا پایان آن را مشاهده کنند. پد ضد زنگ مارپیچ طلایی هنری و پایدار، راحت کوسن پارچه ای جامد یک فضای زندگی منحصر به فرد را ایجاد می کند.


BB5001+BB4001_副本


همانطور که سرعت زندگی افزایش می یابد، بسیاری از زوج های جوان مانند تئوری یا ارistocrats تنها می خواهند خانه های خود را مدرن سازند، کمی هنری تر باشند و مختصر باشند. با این حال، چیزهای شیک تر، سخت تر آن است که درک کلی اثر. بنابراین، به عنوان یک تورور، شما باید درک درستی از عناصر طراحی اتاق نشیمن و نحوه سازماندهی فضا برای ایجاد یک اتاق نشیمن مدرن مدرن داشته باشید.

 

1. کمتر اصول تزئینی است

مهم نیست که اتاق چقدر بزرگ است، حتما به نظر می رسد بزرگ. مینیمالیسم مدرن، به ویژه برای فضای کوچک آپارتمان کوچک و یا آپارتمان. بدون نیاز به دکوراسیون سنگین و مبلمان بیش از حد، دکوراسیون و ترتیب حداکثر هماهنگی کلی فضای و مبلمان. هندسه در مدل سازی مورد استفاده قرار می گیرد، که مد سبک مدرن مینیمالیستی است.

 

2. فضای شخصی برای پرش رنگ

رنگ های زیادی در خانه ندارید، این یک بازی است. رنگ بیش از حد باعث می شود که فضا احساس غرور کند. خالص سفید و زرد، فقط یک بازی خوب، ساده و نه عمیق است، به طوری که فضای مدرن نه تنها وجود سیاه و سفید است.

 

3. فضای ساده، عملی و همه جانبه

خانه های سبک مدرن به سازمان های توابع و فضا توجه می کنند و مبلمان و لوازم جانبی به شکل ساده هستند و از حداکثر بهره وری استفاده در فضای محدود حمایت می کنند. مبل می تواند یک اتاق نشیمن یا یک منطقه تفریحی، یک صندلی ناهار خوری یا یک منطقه اداری، یک اتاق مطالعه یا یک اتاق چای و مدرنیزه کردن فضای به حداکثر باشد، که در کنار سبک زندگی گام سریع مردم مدرن

 

4. انتخاب مواد

مدرنیسم دیگر به مواد طبیعی مانند سنگ، چوب و کاشی محدود نمی شود، اما انتخاب را به فلزات، رنگ، شیشه و سایر مواد محدود می کند. بافت رنگ و مواد نیز دارای یک رابطه نزدیک است: مواد مختلف دارای خاصیت رنگ، درخشندگی، ضخامت، سرما و گرما و بافت و ویژگی های دیگر، که مردم را تجربه بصری متفاوت است.

 

5. فقط لباس مناسب نرم

با توجه به خطوط ساده و چند عنصر تزئینی، مبلمان سبک مدرن نیاز به زیبایی نرم و زیبا برای نشان دادن زیبایی فضا دارد.

 

مبل ها ، صندلی ها ، میزها ، میزهای قهوه و دیگر مبلمان ها نقش کلیدی در کل دکوراسیون منزل دارند. دکوراسیون مبلمان و عناصر طراحی اتاق و استفاده از سازمان های فضایی سبک های مختلف خانه را ایجاد می کند.