Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ایده های اتاق کوچک اتاق در یک بودجه
Jun 12, 2018

در بعضی موارد، داشتن یک اتاق نشیمن کوچک، نیازمند داشتن بودجه تنگ است. فضای کمتر برای پر کردن، بهتر است؛ پولی که می توانید بیشتر بپردازید و به کیفیت سرمایه گذاری کنید.


با این حال، شما با مشکل مبارزه برای گزینه های مبلمان که برای یک فضای کوچک مناسب است، روبرو خواهید شد. بسیاری از اقلام استاندارد اتاق نشیمن بزرگ، بزرگ و ساخته شده برای اتاق های بسیار بزرگتر از آنچه که شما دارید. این می تواند شما را در تلاش برای قرار دادن بیش از حد در فضای خود، که به نوبه خود به تمام زیبایی های طراحی است که شما امیدوار بود برای رسیدن به آن آسیب برساند.


image001(001).jpg


اگر بخواهید اطمینان حاصل کنید که اتاق نشیمن شما بدون در نظر گرفتن بودجه شما و اندازه نسبتا کوچک اتاق، به نظر شگفتانگیز است، در اینجا چند مورد ضروری برای حفظ آن وجود دارد.

کابینت ها و قفسه های نمایش را ترک کنید


کابینت های نمایش و قفسه های کتاب قطعات فوق العاده ای از مبلمان هستند. آنها می توانند به افزایش ارتفاع اتاق کمک کنند و همچنین یک اتاق را با هم ترکیب کنند و همچنین مزایای عملی یک ذخیره سازی بالا را ارائه دهند.

با این حال، کابینت های نمایشگاهی و قفسه های کتاب نیز دارای ردپای زیادی هستند - یک ریزش است که احتمالا برای اتاق نشیمن کوچک شما کم است. گزینه ای بهتر برای اتاق های کوچک این است که صفحه نمایش دیوارهای دیواری از قبیل قلاب ها را انتخاب کنید، که می تواند همان ذخیره سازی را بدون به خطر انداختن فضای موجود شما ارائه دهد.


صرف مواردی که بیشترین اهمیت را دارند، صرف کنید

اگر شما در بودجه هستید، پس شما باید در مواردی که بیشترین استفاده را دارند، سرمایه گذاری کنید. برای اتاق نشیمن، به این معنی است که می خواهید در مبل خود سرمایه گذاری کنید. همانطور که مبل خود را بیشترین سایش و پاره شدن را دریافت می کند، این یک مورد است که باید آخرین بشود. پیش بینی های بیشتر در مواردی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرند پول شما را در بلند مدت صرفه جویی می کنند، زیرا شما مجبور نیستید هزینه های جایگزینی را به صورت منظم تحمل کنید.

مبل ها و / یا صندلی ها باید بخش عمده ای از بودجه شما را تشکیل دهند. موارد دیگر مانند دستگاه های تلویزیون یا جداول می توانند ارزان تر باشند، زیرا آنها مجبور نیستند به همان میزان درمان دست یابند.

به دنبال ذخیره سازی پنهان باشید


ذخیره سازی موضوع در کل خانه است، اما به ویژه در اتاق نشیمن. به عنوان شلوغ ترین اتاق در خانه، شما می خواهید قادر به دسترسی به تعدادی از اقلام مختلف بدون نیاز به حرکت به اتاق دیگری - اما همانطور که در بالا ذکر شد، قفسه های کتابخانه و کابینت های نمایش می تواند فضای موجود خود را تخلیه کند.


بهترین گزینه این است که مواردی را انتخاب کنید که گزینه های ذخیره سازی پنهان دارند. به عنوان مثال، عثمانی ها می توانند به عنوان یک صندلی و یک انبار ذخیره سازی کار کنند؛ برخی از پایه های پایینی گزینه های مشابهی را ارائه می دهند. علاوه بر این، دستگاه تلویزیون شما باید همانطور که ممکن است محفظه ذخیره سازی داشته باشد؛ شما می توانید از چگونگی استفاده از چند جعبه اضافی در زیر قفسه تلویزیون، شگفت زده شوید.

در نتیجه


اگر از راهنمایی های بالا پیروی کنید، می توانید با وجود مسائلی که شما مجبور به انجام آن هستید، بتوانید یک اتاق زیبای زیبایی داشته باشید. ما در مبلمان In Fashionhave طیف وسیعی از گزینه های موجود برای برآورده ساختن نیازهای شما، هر چه بودجه و یا اندازه اتاق شما را داشته باشیم، این نکات را در نظر داشته باشید در حالی که خرید را انجام می دهید و خیلی زود اشتباه می کنید.

.

.