Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونگی حفظ تختخواب تاشو
Sep 06, 2018

مبل یک وسیله ضروری در زندگی است. به منظور صرفه جویی در فضا و بهبود بهره وری، مبل راحتی تاشو به ویژه محبوب است. پس چگونه می توان از تخت خواب تاشو نگهداری کرد؟


场景图.jpg


1   البته به طور منظم خلاء، دستشویی، پشت صندلی و شکاف مبل نیز باید در نظر گرفته شود، البته، می توان با حوله پاک کرد. با این حال، هنگام استفاده از یک جاروبرقی، از یک برس مکش استفاده نکنید تا از آسیب به موضوع بافته شده بر روی پارچه بافته شده تا پارچه را کثیف کند. همچنین لازم است مکش را با نیروی مکش زیاد بزرگ کنید. این باعث می شود که موضوع قطع شود. جارو برقی برای تمیز کردن.

 

2. یک بار یک بار با مواد پاک کننده را یک بار تمیز کنید، اما بعدا باید مواد شوینده را بطور کامل شستشو دهید؛ در غیر اینصورت، بیشتر در معرض آلودگی است. همانطور که برای انتخاب مواد شوینده، مواد شوینده مخصوص حاوی مواد ضدعفونی کننده را می توان انتخاب کرد. برخی از اسپری های کتون دارای اثر ضد گرد و غبار هستند و می توانند یک بار در ماه اسپری شوند.

 

3. پارچه پارچه ژاکت می تواند به طور کلی تمیز شود. آستین کششی ممکن است در ماشین لباسشویی در منزل شسته شود و کت و شلوار پنبه یا کتانی را می توان به لباس های شسته شده منتقل کرد. هنگامی که قاشق را میپوشانید، باید توجه داشت که برخی از غلافهای الاستیک به راحتی خشک و بدون آهن هستند. حتی اگر می خواهید آهن باشید، باید ظاهر پارچه را در نظر بگیرید. اگر ژاکت پنبه باشد، مناسب برای اتو کردن نیست.

4. هنگام تمیز کردن پوشش، نمی توانید از آب گرم استفاده کنید. اگر آب را کم کنید، نمیتوانید آن را پوشش دهید. پس از شستشو و خشک شدن، چین و چروک خوردن برای جلوگیری از تغییر شکل جدی.

 

5. تخت خواب های ملاقات را نمی توان در معرض قرار داد. آفتاب تابستان بسیار خشن است. اگر تختخواب را مستقيما در زير خورشيد قرار دهيد، ميتواند اثر ضد ويروس با درجه حرارت بالا داشته باشد، اما به طور غير قابل برگشت به تخت خوابي صدمه خواهد زد، و قرار گرفتن در معرض فقط رنگ و نرمي پارچه را تحت تأثير قرار نخواهد داد. این به طور مستقیم باعث می شود تا محفظه ی نرمی محو و محکم شود، که به شدت باعث ایجاد ظاهر و راحتی تخت خواب می شود و بر طول عمر تخت خواب تاثیر می گذارد.