Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه برای حفظ مبل چرم
Sep 25, 2018

روش های نگهداری از مبل چرمی


اول از همه، ما می توانیم از مایع مراقبت از چرم برای پاک کردن آن در زندگی روزمره استفاده کنیم، نه تنها برای انجام یک کار تمیز کردن، بلکه برای ایجاد یک فیلم محافظ روی سطح مبل قشر، لکه ها نمی توانند وارد سوراخ های پوستی مبل شوند ، اما توجه خود را به موم نکنید تا به سطح آن برسید. این به این دلیل است که پس از مدت زمان طولانی، حفره های پوستی را از روی مبل به راحتی وصل می کند، قشر می شود سخت و حتی آسیب دیده است.


090#.jpg

دوم، در استفاده روزانه، ما باید توجه داشته باشیم که از ابزارهای تیز مانند حلق آویز کردن کلید روی کمر، زیور آلات فلزی در شلوارها یا اسباب بازی های بچه ها که ممکن است مبل چرم خراشیده باشد، جلوگیری شود.

 

سوم، مبل قوری مقاومت کمتری نسبت به درجه حرارت بالا دارد، بنابراین اقلامی با درجه حرارت بالا را در کنار آن قرار ندهید، مانند اجاق گاز، طرفداران گرم و غیره، اما همچنین برای جلوگیری از نور مستقیم خورشید، سعی کنید صندلی چرمی را در خنک قرار دهید محل، در غیر این صورت پس از مدت طولانی، مبل صورتی رنگ رنگی، پوسته پوسته شدن، ترک خوردگی و سایر مشکلات ظاهر می شود.

 

به هر حال، اگر مدت زمان طولانی در موقعیتی قرار بگیرید، پدیده افسردگی وجود خواهد داشت. نگه داشتن اغلب پانسمان مبل، این است که به شکل از مبل تعمیر قوری کمک می کند، می تواند پدیده افسردگی را کاهش دهد. تغییر موقعیت مناسب برای نشستن به جای نشستن در همان موقعیت در هنگام نشستن مبل، مبل به طور کلی صاف باقی می ماند.