Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
طبقه بندی عملکردی مبل
Sep 20, 2018

مبل در حال حاضر باید برای بسیاری از خانواده ها است. مبل های فروخته شده در بازار به طور کلی مبل کم پشت مبل پشت بالا و مبل عادی بین دو نفر اول است. سه ویژگی زیر است که به طور جداگانه برای مصرف کنندگان به انتخاب برای خرید معرفی شده است.


sofa9.20.jpg


کم پشت مبل: صندلی راحتی نوع نور. کاربر کمر (مهره کمری) با نقطه پشتیبانی پشتیبانی می کند. ارتفاع ازمبلپشتی به طور کلی حدود 370 میلی متر از سطح صندلی کم، است و زاویه پشتی که نه تنها کمک می کند تا بقیه، اما همچنین ابعاد بیرونی کل مبل مربوط می سازد کوچک, هم. زوم کردن. این نوع از مبل راحت به حرکت نور و کوچک است و رد پای کوچک است.


بالا پشت مبل: که به صندلی هواپیما. این سه fulcrums است که اجازه می دهد دور کمر فرد، شانه ها، و پشت سر به لاغر برابر پشتی منحنی در همان زمان مشخص می شود. این نقاط حمایت سه خط راست در فضا، فنی مورد نیاز برای ساخت یک مبل نسبتا بالا هستند و مشکل انتخاب در زمان خرید نسبتا بزرگ است فرم نیست. به قاب چوبی برای مبل بالا پشت لازم را به وضوح سطح عطف متشکل از سه نقطه در قفسه است. در غیر این صورت، دشوار است برای اطمینان از موقعیت نقطه حمایت از هنگام انجام یک فرایند مانند مبل پوشش، که به کاربر یک احساس ناراحت کننده است. هنگام خرید مبل پشت بالا توجه به اینکه سه نقطه پشتیبانی در پشت معقول و مناسب است و می تواند توسط test پایه در نظر گرفته. تکامل پشت مبل بالا از سالنصندلی. به منظور بهبود عملکرد بقیه آن نیز با footrest مجهز می شود. قبل از قرار دادن مبل، ارتفاع می توان به همان لبه جلو صندلی مبل.


مبل های عادی: این نوع رایج در مبل های خانگی است. بیشترین فروش در بازار مبل ها چنین هستند. دو نقطه پشتیبانی به پشتیبانی کاربر مهره های کمری و سینه ای مهره است و اثر مطابق سطح منحنی با پشت بدن می تواند به دست آورد. زاویه پشتی مبل و صندلی سطح بحرانی است. اگر زاویه بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک عضلات شکم کاربر خواهد شد قوی و خستگی. که کاربر گوساله را می توان به راحتی بنشینید و استراحت به راحتی تنظیم به طور مشابه، عرض صندلی مبل نباید بیش از حد بزرگ است, معمولا در 540 میلیمتر با توجه به الزامات استاندارد است.