Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
راهنمایی رایگان مطابق مبلمان اتاق نشیمن
Sep 18, 2018

براینشیمندکوراسیون، بسیاری از مردم می دانیم که ممکن استمبلمان محصول ضروری، بلکه توجه به طرح پس از خرید مشکل این است که به نظر می رسد بهتر, امروز ما می خواهیم به همه شما چند پیشنهاد رایگان.


jvens.jpg


1, تثبیت موقعیت - خط بالا. پس از ما کارهای مقدماتی برای طبقه بندی و ساده دوره قبلی را تکمیل ما رسما کار ذخیره سازی شروع می شود. به ترتیب مکان ذخیره نیست تا نوع خوب همه چیز را در یک مکان، اما برای موارد بر اساس طبقه بندی قرار دادن شمع.

 

2 طبقه بندی - اولا ما باید فکر چه استفاده می کنند، نحوه استفاده از! همه چیز، شما را اول می توانید مرتب کردن آنها توسط تابع: چیزهایی برای دکوراسیون وجود دارد، موارد قاشق، و همچنین می تواند با توجه به تماس و یا فرکانس استفاده نامیده می شود. به طور خلاصه بخش اولین گام به منظور دریافت موارد در مراحل زیر است.

 

Streamlined 3،--به از دست دادن وزن برای اتاق نشیمن بهتر. انتخابی شامل موارد مهم است. برخی از چیزهایی است که در فصل در اتاق نشیمن قرار دادن آنها را در اتاق خواب و یا اتاق ذخیره سازی باقی مانده دیگر قرار گیرد باید; برخی از چیزهایی که می تواند برای مدت طولانی، تقریبا غیر قابل استفاده، استفاده می شود از دفع خواهد شد. در انجام این کار، یک سو آن مناسب برای مالک به استفاده از اتاق نشیمن به راحتی، از سوی دیگر اتاق نشیمن رنگ واقعی خانه جدید را نمایش می دهد بیشتر است.

 

4، محاسبه - فضای مبتنی بر آنچه شما را ایجاد کرده است و چه نوع موارد متعلق به چه نوع ذخیره سازی در خانه یا شما خواهید دید که برخی از قطعات کوچک باقی مانده است هنوز هم در جای مناسب نیست. چگونه می توانم? در این زمان شما باید چشم خود را تبدیل به جایی که اصل فراموش شد. به عنوان مثال، دیوار، کنار دیوار سفید ظاهر غیر قابل استفاده.

 

پس از خواندن پیشنهادات فوق، شما باید چگونه به جای مبلمان در اتاق نشیمن بزرگ می دانم. طوری که اثر بسیار بهتر خواهد شد در واقع هنگام قرار دادن صفحه نمایش ما روش، توجه به باید و دوباره قرار داده. به هر حال، مردم نیز باید با توجه به انتخاب کیفیت خوب پرداخت، آن می تواند استفاده شود تا مردم احساس خيال.