Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اتاق خواب خود را با مبل رنگارنگ (2)
Sep 28, 2018

آرام آرام آرام آرام آرام است

سبز رنگی است که متعلق به طبیعت است. بدون در نظر گرفتن مجدد سبز به اتاق نشیمن، به اتاق نشیمن حیاتی خواهد بود. به عنوان یک سبز تیره، یک بازی خوب در طراحی داخلی است. این مانند یک رنگ روشن پرید سبز یک رنگ آرام است که اتاق را بسیار زنده می کند.

 

مبل سبز نماد زندگی است که اثر سازش فضای اتاق نشیمن. علاوه بر این، تابستان تابستان سایه نه تنها درجه بالا است، بلکه مردم را به احساس پشت و کمر می تواند آزادانه کشیده شود. پس از پر کردن با اسفنج با تراکم بالا، سطح با یک لایه پرهای طبیعی پوشیده شده است که سطح تجربه نشست را افزایش می دهد.


10-IKEA-Living10.jpg


دیوار خاکستری بالغ و پیچیده

خاکستری یک رنگ خنثی است و سایه های خاکستری متفاوت احساسات مختلفی را به مردم می دهد. خاکستری متوسط آرام است و همچنین یک رنگ بسیار پیشرفته است. هنگامی که خاکستری به اتاق نشیمن متصل می شود، طبیعی و راحت خواهد بود. این نافرمانی با هر رنگی انجام می شود

 

شکل ساده این مبل خاکستری می تواند ترکیب و هماهنگ با اراده باشد، و می توان آن را در بسیاری از سبک های مختلف ادغام کرد. و در داخل با یک فوم با چگالی بالا پر شده است، که باعث می شود که احساس راحتی و انعطاف پذیری داشته باشید. بسیار راحت است که روی آن بنشینید. پارچه های نرم کاربردی نه تنها دارای اثر پوستی است، بلکه باعث تحریک پوست نمی شود و از مراقبت از آن آسان است.

 

مبل آرام و صاف آبی

آبی یک نوع آرام و ثبات است و در طراحی نرم، برنامه آبی بسیار گسترده است. با این حال، با توجه به محوطه بزرگ مبل، مبل آبی بر محیط کلی اتاق نشیمن بیشتر یا کمتر تأثیر می گذارد. این مبل آبی آبی اتاق را روشن و پر از احساس تازه می کند. اثر بصری بسیار خوب است.

 

مبل آبی   نه تنها به نظر می رسد در ظاهر، بلکه یک تجربه راحت و آرامش بخش را فراهم می کند. فوم با کیفیت بالا، مبل راحت و متوسط را ایجاد می کند. کلاسیک و کامل. پارچه مخمل سطح نیز نرم و پوست دوستانه است، و آن را دوست دارد به لمس است. قرار دادن در آن، شما ممکن است در ابرها احساس می کنید.

 

اتاق نشیمن محیط تماس رنگ در زندگی مردم است. ترکیب رنگ فضا یک مشکل بسیار پیچیده است. این معمولا تحت تاثیر کنتراست رنگ و استفاده قرار می گیرد. تا زمانی که شما انتخاب و مطابقت رنگ مبلمان را درک کنید، می توانید هر دو فضای گرم و محیط زندگی را برای افراد ایجاد کنید.