Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
سبک های مختلف از ویژگی های مبل
Oct 18, 2018

مبل چینی

تاکید بر زمستان گرم و تابستان سرد، مناسب برای تمام فصل ها. مبل چینی به سبک چوب جامد مشخص شده است که در خارج قرار دارد. بالشتک اسفنجی را می توان جایگزین کرد. این نوع از راه انعطاف پذیر، مبل های چینی را در بین بسیاری از مردم محبوب است: در زمستان گرم و سرد در تابستان، مناسب و عملی است، و مناسب برای شرایط ملی با تفاوت دما زیاد بین شمال و جنوب چین است.


مبل مدل اروپایی

خطوط ساده و مناسب برای خانه های مدرن هستند. مبل اروپا با سبک مدرن، با رنگ های ظریف و خطوط ساده که برای اکثر خانواده ها مناسب است، مشخص می شود. این نوع مبل نیز برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مناسب است و در سبک های مختلف اتاق نشیمن مناسب است. محبوب در قرن 21 در کمد های سبک نور مانند سفید و بژ است.


10.18sofa stylejpg


مبل های آمریکایی

کاناپه آمریکایی عمدتا بر آسایش تأکید می کند و افرادی که در آن نشسته اند، احساس آرامش می کنند، اما زمین های بیشتری را اشغال می کنند. در سال 2003، بسیاری از فرآیندهای تولید مبل در حال حاضر از چشمه ها ساخته نشده اما از قاب اصلی به همراه اسفنج های مختلف سختی ساخته شده اند، اما بسیاری از سنتی پایه های سنتی آمریکایی به منظور صرفه جویی در وقت و تلاش، از چشمه ها استفاده نمی کنند و هنوز هم از طرح های بهار و اسفنجی استفاده می کنند. . این باعث می شود که مبل بسیار با دوام باشد.


مبل ژاپنی

تاکید بر طبیعت و سادگی. بزرگترین ویژگی از مبل های سبک ژاپنی، حاشیه چوبی و طراحی کوچک است. چنین مبل بسیار مناسب برای افرادی است که سبک طبیعی و ساده را تحسین می کنند. مبل مدل جمع و جور ژاپنی، یک نگرش دقیق نسبت به زندگی را نشان می دهد. بنابراین، مبل های سبک ژاپنی اغلب توسط برخی از فضاهای اداری استفاده می شود. تاکید بر طبیعت و سادگی. بزرگترین ویژگی از مبل های سبک ژاپنی، حاشیه چوبی و طراحی کوچک است. چنین مبل بسیار مناسب برای افرادی است که سبک طبیعی و ساده را تحسین می کنند. مبل مدل جمع و جور ژاپنی، یک نگرش دقیق نسبت به زندگی را نشان می دهد. بنابراین، مبل های سبک ژاپنی اغلب توسط برخی از فضاهای اداری استفاده می شود.