Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
میز قهوه برای اتاق نشیمن کوچک
Jul 02, 2018

هنگامی که شما فقط یک اتاق نشیمن کوچک دارید m می توانید سخت باشد که همه را به راحتی بنشینید. علاوه بر صندلی، اگرچه بسیاری از مردم در خانه شما زندگی می کنند، علاوه بر اینکه ممکن است برای مهمانان اضافی باشد، همچنین باید توجه داشته باشید که مبلمان مورد نیاز برای یک اتاق نشیمن که دنج است اما خیلی دنج نیست. یکی از مهمترین قطعات مبلمان برای هر اتاق نشیمن، میز قهوه است. هیچ چیز بهتر از داشتن یک فنجان چای یا قهوه ای نیست که روی مبل بخوابید، اما شما نیاز به جایی برای نوشیدن دارید. میز های قهوه   برای انواع مختلفی از کتابها و مجلات به کنترل های مختلف از راه دور نیز مفید هستند. اما هنگامی که شما فقط مقدار کمی از فضای موجود را دارید، باید بهترین جدول را انتخاب کنید.

cofee_table_bst.jpg

میزهای قهوه چند منظوره

هنگامی که فضای محدودی برای کار دارید، همیشه بهتر است تلاش کنید و از مبلمان استفاده کنید که بیشتر از یک چیز انجام می شود. بهترین راه برای انجام این کار معمولا برای ذخیره سازی اضافی در مبلمان خود پنهان است، که آسان است اگر شما به دنبال یک میز قهوه هستید. بسیاری از میزهای قهوه در زیر آنها در قالب یک قفسه یا زیر شلواری یا حتی درون آنها در زیر میز قرار دارند. میزهای قهوه ما تعدادی گزینه را در صورت نیاز می خواهیم یک میز با ذخیره سازی، از میز میز چوبی Flocons با دو شیب به میز شیشه ای کوهن بیضی.

اندازه میزهای قهوه

البته، اندازه های مختلفی وجود دارد که می توانید آن را نیز مرور کنید. ممکن است بخواهید فضای کمتری را در نظر بگیرید، یا شاید بتوانید کمی بیشتر در دسترس داشته باشید. میزهای قهوه کوچک و جمع و جور ما شامل محصولاتی مانند میز قهوه چوبی Aiden ، که در کاج سفید و خاکستری سنگی با بلوط ناوارا می آید. میز Albion ساده و روستایی را که فقط 90 سانتیمتر است، با پاها قدرتمند و احساس گرم برای اضافه کردن به خانه خود انتخاب کنید.

اشکال مختلف برای انتخاب

انتخاب مناسب شکل برای میز قهوه شما همچنین می تواند تفاوت بزرگی داشته باشد اگر شما در حال تلاش برای صرفه جویی در فضا هستید. شما ممکن است شکل های سنتی مانند مستطیل و بیضی را در نظر بگیرید، اما دیگران نیز باید در نظر بگیرند. شکل انتخابی شما می تواند به شما کمک کند که بیشتر از میز قهوه خود استفاده کنید. این نه تنها کفپوش است که مهم است، بلکه پایه نیز است. یک میز قهوه با پایه های باریک می تواند فضای زیر را که می توانید برای ذخیره سازی استفاده کنید یا زیر پای آن پای اسلاید را کنار بگذارید. یا درباره چیزی غیرمعمول، مانند میز قهوه شیشه ای ما Donatella Swiveling Glass ؟

مواد قهوه جدول

اگر چه لزوما بر اندازه میز قهوه تاثیر نمی گذارد، هنوز هم می توانید در مورد مواد و سبک فکر کنید. میز قهوه سنگ یا سنگ ممکن است بسیار بزرگ باشد، گرچه آنها نیز می توانند ظریف تر باشند. میزهای قهوه ای شیشه ای می توانند توهم فضای بیشتری را ارائه دهند زیرا شما از طریق آنها می توانید ببینید. بنابراین اگر نمیخواهید اندازه میز را بیش از حد محدود کنید، اما هنوز میخواهید فضای بیشتری داشته باشید، ممکن است یک تبلت شیشه ای در نظر بگیرید. اتاق نشیمن کوچک لازم نیست که یک میز قهوه زیبا داشته باشید. هنوز هم می توانید یک اندازه و سبک مناسب پیدا کنید.