Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
You Are Here:صفحه اصلی > اخبار > محتوای
همه چیز درباره صندلی های استراحت که به تخت تبدیل می شوند
Jul 12, 2018

یک مبل راحتی برای مدت طولانی به عنوان یک خانه محبوب نیز شناخته شده است. آنها به شما امکان می دهند فضای مهمانان را بدون نیاز به یک اتاق خواب یاری کنید. اگر میخواهید گزینه دیگری را انتخاب کنید، می توانید صندلی های صندلی را به تخت تبدیل کنید. صندلی های ناز ایده آل هستند اگر شما چیزی را بخواهید که به یک تخت اضافه شود، نه دو برابر. شما می توانید از آنها برای بچه ها یا بزرگسالان برای چند شب استفاده کنید. شما همچنین می توانید سعی کنید آنها را از هم جدا کنید، بنابراین شما واقعا می توانید در مقابل تلویزیون و یا با یک کتاب خوب استراحت.

lounge-chairs-that-convert-into-beds-uk.jpg

چطورکار می کنند؟


صندلی های راحتی که به تخت تبدیل می شوند، یا صندلی های خوابگاه، می تواند به دو صورت عمل کند. پیکربندی که اغلب آن را مشاهده خواهید کرد این است که صندلی صندلی در دو دسته قرار می گیرد که می توانید آن را باز کنید و پشت صندلی یک تخت یکسان را تشکیل می دهد. پالت های اضافی در قسمت برش برای حمایت از آن وجود دارد. بعضی از صندلی های دیگر به راحتی پشتی را می پوشانند که با صندلی راحت می شود. این صندلی های قابل تبدیل اغلب سلاح ندارند، آنها را راحت تر و محدود تر به عنوان تخت، هر چند برخی از آنها را انجام دهد.


چه سبک هایی می توانید پیدا کنید؟


صندلی های راحتی که به تخت تبدیل می شوند، در انواع سبک ها قرار دارند. شما فقط به طرح های فوق العاده مدرن و سنتی محدود نمی شوید. اگر مطمئن نیستید که برای چه چیزی بروید، آسان است که یک طراحی بی انتها را انتخاب کنید که سالها به دنبالش خواهد بود. به طور مساوی، شما می توانید یک صندلی را انتخاب کنید که با روند فعلی مطابقت دارد. نگران نباشید در مورد اینکه بتوانید انتخاب های معاصر را پیدا کنید. اگر سبک تر سنتی تر را ترجیح می دهید، صندلی های قابل تبدیل با مکانیزم های مدرن وجود دارد اما به نظر می رسد که کمتر هستند.


استفاده از صندلی های مجلل


شما ممکن است تعجب کنید که هدف از داشتن یک صندلی قابل تبدیل چیست؟ پس از همه، اگر شما می خواهید مبلمان تبدیل کنید، می توانید یک مبل راحتی بپوشید. با این حال، هر کس نمی خواهد اندازه بزرگ یک مبل راحتی داشته باشد. شما ممکن است فضای لازم را نداشته باشید تا یک مبل راحتی کامل داشته باشید. یک صندلی برای خوابیدن، فضای اضافی برای میزبان مهمانان را در اختیار شما قرار می دهد، بدون اینکه از فضای یک مبل راحتی استفاده کنید. این برای مهمانان ایدهآل است، زمانی که میخواهید دراز بکشید، اما نه به رختخواب بروید، آرامش بخشید، و شاید حتی یک کودک نوپا را نیز برای یک چرت نزنید.


صندلی انعطاف پذیر را انتخاب کنید


اگر صندلی مناسب صندلی را انتخاب کنید، می توانید یک تکه از مبلمان داشته باشید که در یک زمان چندین کار را انجام می دهد. این را می توان به عنوان یک صندلی و صندلی ناهار خوری، یک فضای باز با فضای بیشتری برای کشیدن و یک تخت نیز استفاده کرد. این علاوه بر درخشان اتاق نشیمن و یا اتاق خواب شما، مخصوصا اگر فضای زیادی نداشته باشید. شما چندین قطعه از مبلمان را در یک دستگاه می گیرید و فقط فضای زیادی را به عنوان یک صندلی معمولی می گیرد.


یک صندلی سالن تبدیل برای خانه خود را انتخاب کنید تا چیزی را که منحصر به فرد و مفید است اضافه کنید.