Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
4 نفره مبل گوشه گرد و خاکی سبز مخملیاین برنامه شامل یک قاب چوب پیچیده شده در کف پر مخملی اثاثه یا لوازم داخلی، این 4 نفره گرد و خاکی سبز مخملی گوشه مبل تعادل ساده کلاسیک به نظر می رسد و هوس فریبنده است. آن را با یک جفت هندسی داربست بالا یا پرتاب بالش به شکستن آن یکنواخت اثاثه یا لوازم داخلی و سپس بازی شیر یا خط پشمی یا کشمیر بیش از یک اسلحه به اضافه کردن کمی از راحتی به مجموعه.

مشخصات:

ابعاد

D1817(mm) * W2883(mm) * H629(mm)

ارتفاع صندلی

413(mm)

ارتفاع پاها

172(mm)

نام محصول

4 نفره مبل گوشه گرد و خاکی سبز مخملی


738677


امکانات:

پا/پایه: فولاد

پشت کوسن: فوم، مخلوط پر

قاب: چوب جامد / تخته سه لا.


 

جزئیات محصول

اواسط قرن طراحی مطابق با نگرش های به روز شده، معاصر با این 4 نفره گرد و خاکی سبز مخملی گوشه مبل، قطعه کامل برای شما محیط خوبی curated و در روند.

این برنامه شامل یک قاب چوب در کف پر مخملی اثاثه یا لوازم داخلی، این 4 نفره گرد و خاکی سبز مخملی گوشه مبل پیچیده تعادل ساده کلاسیک به نظر می رسد و هوس فریبنده است. آن را با یک جفت هندسی داربست بالا یا پرتاب بالش به شکستن آن یکنواخت اثاثه یا لوازم داخلی و سپس بازی شیر یا خط پشمی یا کشمیر بیش از یک اسلحه به اضافه کردن کمی از راحتی به مجموعه.


802264


جای دیگر اتاق بازی مبتنی این 4 نفره گرد و خاکی سبز مخملی گوشه مبل با صندلی بازوی شبکه tufted و عثمانی به آرامی بخیه جزئیات، سپس در مجموعه میزهای شیشه ای بالا به مرحله درخشان جدول لامپ اضافه کنید.

بسته بندی & حمل و نقل

 

Packing and delivery.png

خدمات ما

 

our service.jpg

اطلاعات شرکت

JVENS است اختصاص داده شده مبلمان شرکت طراحی و تولید کننده است که دارای تخصص در اواسط قرن مبلمان با رواج و سبک ساده الهام. فلسفه JVENS است که ارائه طرح های مبلمان جالب ترین رقابتی ترین قیمت ممکن.
آید به راه حل های مبلمان سفارشی از جمله مبل ها میز صندلی میلی تخت، و غیره با تشکر از ما کارخانه واقع در چین پادشاهی مبلمان - شهر Dongguan ما شدت کافی مواد اولیه و قطعات پشتیبانی می شوند. اشتیاق ما را بسیار بیشتر از تنها چیزی که قسمت بعد از تمام مبلمان همان اندازه در مورد عملکرد و عملی آن را به عنوان زیبایی شناسی است می رود.
 

 

1.jpg

 

ما به سختی برای اطمینان حاصل شود که همه از محصولات ما تولید با کیفیت بالا. واقعا برای ما مهم است که ما همواره در دیدار است و بیش از انتظارات مشتریان ما با هر قطعه واحد از مبلمان است که ما را. نتیجه موفقیت ما ما در حال حاضر میزان افزایش قطعه مبلمان در سراسر سراسر جهان در حال ارسال.

 

2.jpgپرسش و پاسخ

1. مقدار حداقل تعداد سفارش چیست؟

10رایانه های شخصی مورد مبل.

 

2 چگونه باید پرداخت سفارش

مستر کارت و ویزا و پی پال و TT تمام قابل قبول هستند.

 

3 تحویل چه مدت است؟

به طور معمول زمان توليد 15-30 روز است. ظرف کامل سفارش با آیتم های همه فن حریف و رنگ نیاز به 30 روز. LCL سفارش 15-25 روز طول می کشد. زمان حمل و نقل به بندر در غرب اروپا و سواحل شرق از شمال America.15 روز به استرالیا و سواحل غربی آمریکای شمالی حدود 30 روز است. 7 روز به پورت در سراسر منطقه شرق و جنوب آسیا.

 

4 چگونه می شما کشتی سفارش از طریق هوا یا دریا

به طور معمول توسط دریا هر چند آهسته تر از هوا، اما صرفه جویی در پول.


5 اگر من نقص صندلی و یا مبل استرداد پول من می توانم?

بله. ما وعده بازپرداخت اگر مبلمان در مدت 2 سال گارانتی با توجه به مشکل کیفیت شکسته است.محصولات مرتبط
Hot Tags: 4 نفره گرد و خاکی سبز مخملی گوشه مبل, چین, کنندگان, سفارشی کارخانه عمده فروشی،