Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
پارچه مدور چند ضلعی نرم مدفوع و عثمانی این صندلی چند منظوره قرمز صورتی / قهوه ای قرمز و عثمانی ساخته شده از قاب چوب و فوم با چگالی بالا یک قطعه منحصر به فرد است. این گلدان با شکل گوه ای، این پاف را علاوه بر مناسب برای هر صندلی می سازد. به عنوان یک مکمل بی نظیر به مبلمان اتاق نشیمن دیگر، اتاق را خجالت نخواهد کشید، اما حداکثر پشتیبانی از کوچکترین شکل ممکن را فراهم می کند و اتاق را به هم نمی ریزد.

مشخصات:

بعد، ابعاد، اندازه

965 (W) * 965 (D) * 425 (H)

ماده

پارچه، قاب چوب، فوم با چگالی بالا

نام محصول

مداد چند ضلعی نرم و مدفوع عثمانی


604652_尺寸图.jpg


امکانات:

· ترکیب: 80٪ پشم 20٪ پلی آمید

· پایه / پایه: لعاب

 

جزئیات محصول

این صندلی چند منظوره قرمز صورتی / قهوه ای قرمز و عثمانی ساخته شده از قاب چوب و فوم با چگالی بالا یک قطعه منحصر به فرد است. این گلدان با شکل گوه ای، این پاف را علاوه بر مناسب برای هر صندلی می سازد. به عنوان یک مکمل بی نظیر به مبلمان اتاق نشیمن دیگر، اتاق را خجالت نخواهد کشید، اما حداکثر پشتیبانی از کوچکترین شکل ممکن را فراهم می کند و اتاق را به هم نمی ریزد.


802235


مانند بسیاری از مبلمان، این قطعه را می توان به عنوان عثمانی، با منحنی ساده و تنهای خاص استفاده کرد، می تواند یک صندلی یا میز قهوه ای مناسب قرار گیرد. چطور می توانید از آن استفاده کنید؟


بسته بندی و حمل و نقل

 

بسته بندی و تحویل.png

خدمات ما

 

service.jpg ما

اطلاعات شرکت

JVENS یک شرکت طراحی و طراحی اختصاصی مبلمان است که متخصص در مبلمان نیمهسردی با الهام از رویا و سبک ساده متخصص است. فلسفه JVENS این است که طرح های مبلمان جالبی را با قیمت های رقابتی مناسب ارائه دهد.
با تشکر از کارخانه ما در پادشاهی ملک چین - شهر Dongguan، ما به شدت با مواد خام و اجزای فراوان در مورد راه حل های سفارشی مبلمان، از جمله مبل، صندلی، صندلی، تخت، و خیلی بیشتر پشتیبانی می کند. کل شرکت در عشق ما برای مبلمان زیبایی طراحی شده است. شور و شوق ما بسیار بیشتر از چیزی است که به نظر می رسد بخش بعد از آن همه مبلمان است که در مورد قابلیت و عملی بودن آن به عنوان زیبایی شناسی است.

 

1.jpg

 

ما سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام محصولات ما با بالاترین کیفیت کیفیت از بهترین مواد تولید می شود. ما برای ما واقعا مهم است که ما با هر بخش از مبلمان که ما انجام می دهیم، همواره با انتظارات مشتریانمان ملاقات می کنیم و از آنها انتظار می رود. در نتیجه موفقیت ما در حال حاضر در حال افزایش تعداد قطعات مبلمان در سراسر جهان در هر هفته و لیست مشتریان رضایت بخش ما در حال افزایش است روز.

 

2.jpg

 

در نتیجه موفقیت ما در حال حاضر در حال افزایش تعداد قطعات مبلمان در سراسر جهان در هر هفته و لیست مشتریان رضایت بخش ما در حال افزایش است روز.


سوالات متداول

1. مقدار حداقل مقدار سفارش چیست؟

MOQ 30 قطعه برای این قطعات است.

 

2. چطور می توانم بهترین قیمت را بدست آورم؟

مقدار بزرگتر، قیمت بهتر.

 

3. مدت زمان تحویل چیست؟

به طور معمول زمان تولید 45 روز است. سفارش کامل کانتینری با موارد مختلف و رنگ نیاز به 30 روز کاری دارد. سفارش LCL طول می کشد 15-25 روز. مواد ویژه ممکن است زمان بیشتری را اتخاذ کنند.


4. چه مدت زمان حمل و نقل است؟

زمان حمل و نقل حدود 30 روز به بندر در غرب اروپا و ساحل شرقی آمریکای شمالی است. 15 روز به استرالیا و ساحل غربی آمریکای شمالی. 7 روز به بندر در سراسر منطقه شرق و جنوب آسیا. لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد مکان های دیگر با ما تماس بگیرید.

 

5. آیا شما سفارش، توسط هوا یا دریا حمل می کنید؟

این بستگی به تقاضای مشتری دارد.


6. آیا گارانتی وجود دارد؟

بله، آن را به مدت 2 سال گارانتی.محصولات مرتبط
Hot Tags: پارچه مدور چند ضلعی نرم مدفوع و عثمانی، چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی