Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
طراحی میز چای شیشه ای از جنس استنلس استیل نه تنها قاب فولادی ضد زنگ این میز قهوه مد روز و زیبایی شناسی تیز را به اتاق نشیمن یا اتاق نشیمن شما اضافه می کند، بلکه پایدار و سازگار با محیط زیست است و خواص ضد خوردگی و ضد زنگ آن به دوام این قطعه اضافه می شود به عنوان یک کل اثبات آن با استفاده از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است و آن را برای طول عمر ساخته شده است.

مشخصات:


ابعاد کلی محصول

1450mm (H) * 1000mm (L) * 1000m (W)

وزن کلی محصول

60 پوند

ضخامت قرص شیشه ای

12 میلیمتر


جزئیات محصول:


نه تنها قاب فولادی ضد زنگ این میز قهوه مد روز و زیبایی شناسی تیز را به اتاق نشیمن یا اتاق نشیمن شما اضافه می کند، بلکه پایدار و سازگار با محیط زیست است و خواص ضد خوردگی و ضد زنگ آن به دوام این قطعه اضافه می شود به عنوان یک کل اثبات آن با استفاده از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است و آن را برای طول عمر ساخته شده است.

6.jpg

میز با کیفیت بالا و شیشه ای خیره کننده نه تنها موجب جذاب و بی نظیری به این میز قهوه می شود، بلکه بسیار مقاوم و مقاوم در برابر خراش است و به طول عمر این قطعه به طور کامل افزوده است.

7.jpg

میز بالای این میز قهوه ای زیبا 39.4 اینچ و 39.4 اینچ عمیق است و اجازه می دهد تا آن را با مد و تابع مطابقت داشته باشد و به شما یک فضای شیک ارائه می دهد تا عکس های مورد علاقه، کتاب ها، یادداشت ها و سایر وسایل مورد نیاز با سبک را نمایش دهد.

2.jpg

طراحی زیبا و هندسی این میز قهوه مدرن دارای یک ظاهر طلایی ظریف است و با میز شیشه ای بی نظیر آن همخوانی دارد، این قطعه لوکس و جذاب است و علاوه بر این به اتاق نشیمن یا اتاق نشیمن شما کمک می کند.


3.jpg

محصولات مرتبط
Hot Tags: میز چای شیشه ای ضد زنگ، چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی