Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > سفارشی سازی
سفارشی سازی
تماس با ما
دفتر مرکزی: F3، 5 Bldg.، No.5، Yinfeng Road، Nancheng District، Dongguan، Province of Guangdong، China
تلفن: +86 0769 2322 2298
تلفن: +86 18718058182
پست الکترونیکی: info@jvens.com

خدمات سفارشی JVENS


JVENS تولیدکننده مبلمان مدرن مدرن با کیفیت در Dongguan، چین است. از همان ابتدا ما در ارائه مبلمان زیبا و طرح های کاربردی که ارائه راه حل های سفارشی بی نظیر را متمرکز شده است. مجموعه های ما شامل مبلمان برای اتاق خواب، اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری، اتاق خواب، و برای هر اتاق از خانه است. ساده ترین پیشرفت نهایی است. - طرح های ما توسط رویا و سبک ساده الهام گرفته شده است. با تمرکز بر روی سنت و استفاده از مواد واقعی، مبلمان ما آزمایش زمان طراحی و دوام با قیمت های رقابتی است.


2jpg(002).jpg


برای ارائه مشتریان ما با گزینه های نامحدود، مبلمان ما با انتخاب های متعدد از مواد و رنگ ارائه شده است. با تشکر از کارخانه ما در پادشاهی ملک چین - شهر Dongguan، ما به شدت با مواد خام و اجزای فراوان در مورد راه حل های سفارشی مبلمان، از جمله مبل، صندلی، صندلی، تخت، و خیلی بیشتر پشتیبانی می کند. تیم فروش حرفه ای ما، طراحان با استعداد و صنعتگران ماهر آماده هستند تا به شما در ایجاد مبلمان برای تکمیل یک پروژه تجاری و یا شروع به واردات به خرده فروشی کسب و کار. از طراحی های 2D، مدل سازی 3D و نمونه اولیه نمونه به تولید انبوه، تیم تحقیق و توسعه JVENS می تواند این کار را انجام دهد. ما معتقدیم که یک قطعه مبلمان سفارشی به خوبی طراحی و ساخته شده است سرمایه گذاری برای کسب و کار شما و ما مراقبت زیادی در ارائه بهترین ارزش از نظر طراحی، کیفیت و عملکرد.


1(001).jpg


خدمات سفارشی JVENS شامل


- طراح داخلی به طور کامل واجد شرایط از مفهوم تا تکمیل.

- بسته کامل طراحی داخلی: نقاشی CAD فنی 2D، تصاویر 3D مدل سازی؛ تجزیه و تحلیل هزینه کامل با اطمینان ما را در بودجه خود را کار می کنند.

- نمایش کامل بصری با جزئیات هر جنبه ای از نمونه نمونه را تضمین می کند که شما 100٪ روشن بر روی همه چیز قبل از حرکت به جلو سفارشات فله.

- حرفه ای قبل / پس از فروش تیم که در اینجا برای کمک به پرس و جو خود را.