Dongguan Jvens مبلمان شرکت با مسئولیت محدود
مجموعه ای از پارچه های مدرن اتاق نشیمن پیچیده شده در اثاثه یا لوازم داخلی بافته شده، می توان آن را با انواع پالت های رنگ از تقلیل داده شده به اکولتیک ترکیب شده است. این دو قطعه هر دو با پایه های چوب گرسنه برای پاپ از پیشرفت یکپارچهسازی باتری پشتیبانی می شوند، در حالی که شبح گرد و دکمه خم کردن روی صندلی به جلو، نگاه خود را با سبک مشخص متمایز می کند.

مشخصات:


ابعاد کلی

781 (W) mm * 787 (D) mm * 762 (H) mm

صندلی

483 (W) mm * 533 (D) mm * 521 (H) mm

لگن

165 میلیمتر

ارتفاع آرام

197 میلیمتر

وزن

49 پوند

ارتفاع صندلی بدون پاها

616 میلیمتر

ارتفاع عثمانی بدون پاها:

197 میلیمتر


امکانات:


● ساخت و ساز: تخته سه لا Bentwood

● اثاثه یا لوازم داخلی: پارچه مخلوط پلی استر

● پا: خاکستر جامد پایه چوبی


جزئیات محصول:


عقب نشینی کنید و سبک خود را با این صندلی دو نفره شیک و مجموعه عثمانی بسازید، انتخاب عالی برای هر گروه معاصر. ترکیب این طراحی نیمه عمر با لمس احساسات مدرن، این مجموعه به ارمغان می آورد سبک و همچنین یک فضای آرام برای خانه شما.


image001 (001) .jpg


پیچیده شده در اثاثه یا لوازم داخلی بافته شده، می توان آن را با انواع پالت های رنگ از تقلیل داده شده به اکولتیک ترکیب شده است. این دو قطعه هر دو با پایه های چوب گرسنه برای پاپ از پیشرفت یکپارچهسازی باتری پشتیبانی می شوند، در حالی که شبح گرد و دکمه خم کردن روی صندلی به جلو، نگاه خود را با سبک مشخص متمایز می کند.


image003 (001) .jpg


سعی کنید این صندلی بازو را تنظیم کنید و عثمانی ها را در گوشه ای از اتاق نشیمن خود بکار ببرید تا محل مناسب برای بستن یک کتاب را فراهم کنید. بعد، سعی کنید یک چراغ طبقه ی درخشان نرم و یک جدول انتهای چوب را برای فضای سبک به پایان برسانید.

محصولات مرتبط
Hot Tags: مجموعه اتاق چینی مدرن، چین، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی